środa, 29 czerwca 2011

Czołówka

Eskapizm i prokrastynacja - to siły sprawcze niniejszego bloga. To, oraz namowy Czytaczki KM. Dwa pierwsze stoją za liczbą obejrzanych przeze mnie filmów i seriali. Trzecia zaś dała inspirację do tego, żeby swoim zdaniem na ich temat się podzielić z szerszą internetową publicznością.

Jak tytuł wskazuje, w blogu tym będę polecać. Czasami zapewne też odradzać. Głównie filmy i seriale brytyjskie, bo w tych gustuję; starać się będę unikać wyborów oczywistych, to znaczy powszechnie znanych i/lub promowanych, bo wychodzę z założenia, że co do nich Czytacze nie potrzebują polecenia (poza tym rzadko takie oglądam. Taka już ze mnie snobka;)). Czyli w zasadzie będę robić mniej więcej to samo, co robię już od dawna, tylko że do tej pory tylko na użytek najbliższych znajomych, a od teraz - wszystkich Czytaczy, którzy zechcą tu zajrzeć. Dyskusje na temat polecanych produkcji i Wasze własne polecenia są mile widziane!

4 komentarze:

Mirtil pisze...

Super! Czekam z niecierpliwością!:)

Anonimowy pisze...

Ha! Wzruszyłam się :)
No i pracuję nad kolejnymi koszulkowymi hasłami... ;)

km

Kolleander pisze...

Gratuluję i dołączam do grona oczekujących na kolejne wpisy!

martencja pisze...

Ach, dziękuję! Zbieram się do napisania kolejnego posta, ale wciąż mnie rozpraszają różne rzeczy jak np. praca, Open'erowe koncerty, Open'erowi goście, urodziny mojej Mamy...:) Wiem, wiem - wymówki!

M.